Descripció
Paràmetres tècnics
Detalls del producte
| Nom | cistella de la compra plegable d'alumini |
| Número de model | XJG8072 |
| Capacitat | 35L |
| Capacitat de càrrega | 25KG |
| Mida de la cistella | 38*29*30cm |
| Mida oberta | 90*42*46cm |
| Mida de l'embalatge | 92*39*59cm, 7pcs en cartró |
| Contenidor | 925pcs en un 20GP, 2448pcs en un 40HQ |
| Material | Aliatge d'alumini |
| Roda | 140mm/80mm, PP/PVC |







Característiques del producte
1. El carro de la compra plegable d'alumini mesura 90 * 42 * 46cm quan es desplega, proporcionant un espai adequat per portar diferents coses a l'hora de comprar a la botiga, supermercat o mercat de pagès.
2. El carro portàtil mesura 90 * 42 * 19cm quan es plega, fàcil d'emmagatzemar a qualsevol cantonada.
3. Està fet d'aliatge d'alumini d'alta qualitat, durador i lleuger, pot ser fàcil de transportar mercaderies de 25KG.
4. Fàcil d'obrir i plegar, convenient per al seu ús fins i tot per a la gent gran.
5. Quatre rodes universals, fàcils de moure i rodar, sense esforç.
Història de la nostra fàbrica
● Al maig de 1997, es va fundar Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
● Al maig de 2002, Jiaxing xingteng Caster Co, ltd va ser fundada.
● Al febrer de 2006, es va sol·licitar la marca 'TENG' a tot el món
● Al juliol de 2008, es va aprovar el Certificat iso9001-2000 del Sistema Internacional de Qualitat
● Al maig de 2011, superar l'auditoria de BV
● Al març de 2017, va obtenir el certificat ROHS 2.0
● Al setembre de 2019, es va fundar Anhui Xingteng Logistics Equipment Co, Ltd
● A l'agost de 2020, Xingteng va obtenir una altra patent d'invenció autoritzada per l'oficina de patents dels Estats Units.
Certificats
SO 9001 , ISO 14001, ROHS, patent


Fira

Racó de la sala de mostres

Etiquetes populars: carro de la compra plegable d'alumini, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, a l'engròs, barat, preu, en venda
Un parell de
Carretó rodant d'aluminiEnviar la consulta











