Carros de queviures per a gent gran
Descripció
Paràmetres tècnics
Els carros de queviures per a gent gran estan fets d'un material d'alumini aerodinàmic, de manera que són molt duradors i lleugers. La part estesa del marc principal s'utilitza com a nansa, cosa que facilita l'empènyer i estirar.
Amb un volum de 35L, ofereix un espai adequat per portar diferents coses. El disseny de la roda fa que sigui més còmode i que estalviï mà d'obra quan es mou i es transporta.
Només es necessita un segon per plegar i obrir, fàcil d'utilitzar. Aquest carro es pot utilitzar per comprar, bugaderia, càmping salvatge, etc.
Detalls del producte
| Nom | carros de queviures per a gent gran |
| Número de model | XJG8129 |
| Capacitat | 35L |
| Capacitat de càrrega | 50KG |
| Mida de la cistella | 30*40*31 cm |
| Talla oberta | 34 * 59 * 44 cm |
| Mida de l'embalatge | 92 * 39 * 60 cm, 7 peces en un cartró |
| Contenidor | 900pcs en un 20GP, 2400pcs en un 40HQ |
| Material | Aliatge d'alumini |
| Roda | 90 mm, PP/PVC |




Característiques dels carros de queviures per a gent gran
1.El material d'aliatge d'alumini fa que el carro sigui ultralleuger i fàcil de transportar.
Capacitat de 2,35 L, pot posar molts articles, satisfer les vostres necessitats diàries de compres.
3. Les rodes per pujar escales, fan que sigui sense esforç quan pugeu les escales, especialment per a la gent gran, nens, mestressa de casa, etc.
4. Un segon per obrir i plegar el carro, fàcil d'emmagatzemar al cotxe o a qualsevol racó de casa.
Sobre la nostra fàbrica
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. és una empresa moderna del grup formada per Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. i Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., que té investigació i desenvolupament independent, producció independent i equip de vendes independent.
El nostre producte
Carro de la compra de supermercat, cistella de la compra, carro plegable, equips de logística, rodes i rodes
Aplicació del producte
Auto, peces de motocicletes&lificador; Accessoris, bosses, estoigs& Caixes , Mobles , Equipament industrial& Components , Fabricació&lificador; Maquinària de processament, eines& Ferreteria, equipament comercial.
El nostre certificat
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patent.
Mercat de producció
Amèrica del Nord, Amèrica del Sud, Europa, Sud-est asiàtic/Orient Mitjà, Àfrica, Àsia oriental (Japó/Corea del Sud), Austràlia, Nacional

Etiquetes populars: carros de queviures per a gent gran, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, venda a l'engròs, barats, preu, en venda
Un parell de
Carrets de la compra robustos per a gent granSegüent
Carro de la compra plegableEnviar la consulta












