Descripció
Paràmetres tècnics
Descripció
| nom | Carro d'escalada abatible |
| Número de model | XJG8074 |
| Volum | 35L |
| Capacitat de càrrega | 25KG |
| Mida de la cistella | 38*29*30cm |
| Mida de l'obertura | 92*40*48cm |
| Mida de l'embalatge | 89*43*80 cm, 12 unitats en cartró |
| Material de cistella | aliatge d'alumini |
| Roda | 90mm, PP/PVC |
| MOQ | 500pcs |

Tret
1. Polivalent: Perfecte per a curses diàries de queviures, compres, recollida de bugaderia, càmping salvatge o transport diari.
2. Material d'aliatge d'alumini, fer que el carro sigui ultralleuger, fàcil de transportar.
3. Capacitat 35L, pot posar en molts articles, satisfer les seves necessitats diàries de compra.
4. Escalar rodes, fer-ho sense esforç a l'hora de pujar a dalt, especialment per a la gent gran, nens, mestressa de casa, etc.
5. Un segon per obrir i plegar el carretó, fàcil d'emmagatzemar al cotxe o a qualsevol racó de casa. El marc plegable permet que el carro ocupi menys espai mentre s'emmagatzema.
Avantatges de la nostra fàbrica
1. Fabricant professional de carretons de compres des de 1997.
2.Hi ha mostres gratuïtes disponibles.
3.Curt temps de plom
L'equip de 4.R+D s'ocupa del disseny i la patent de nous productes
5.Certificat d'ISO9001 i 14001, BV, SGS, ROHS.
6.Estricte sistema de control de qualitat amb la nostra pròpia màquina de prova avançada.
7.Equip de servei postvenda professional.
8.In l'ús normal de la roda, el període de garantia dels béns contractuals és d'un any des de la data de lliurament.
9.OEM & ODM acceptable.
10.Loge on productes és acceptable.
11.Package es pot personalitzar.
12.Resposta ràpida i eficaç amb 24 hores.
13.Terminis de pagament:LC, TT, Garantia Comercial, PayPal, unió oest, moneygram, efectiu.
14.Teng caster pot subministrar una àmplia gamma de rodes i maquinari relacionat.
15.Qualsevol requisit dels clients pot estar disponible.

Etiquetes populars: cistella de la compra plegable d'alumini portàtil, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, a l'engròs, barat
Un parell de
Carro de compra plegable d'alumini de 4 rodesSegüent
NoEnviar la consulta











