Descripció
Paràmetres tècnics
En els darrers anys, arrossegar tot tipus de carretons plegables per comprar al supermercat s'ha convertit en una nova moda i els petits carretons de la compra són cada cop més populars. Perquè el carro de la compra elegant, bonic i pràctic no només allibera les mans i les espatlles, sinó que també us fa estar a l'avantguarda de la moda.
Detalls del producte
| Nom | carro carro plegable |
| Número de model | XJG8075 |
| Capacitat | 35L |
| Capacitat de càrrega | 15 KG |
| Pes | 1,5 kg |
| Mida de la cistella | 39*30*30 cm |
| Talla oberta | 90,5*38*43,5 cm |
| Mida de l'embalatge | 86*40*62 cm, 10 unitats/cartró |
| Materia | aliatge d'alumini d'alta qualitat |
| Roda | 158 mm, PP/EVA |
| MOQ | 300 unitats |







Característiques del carro plegable
• Alta qualitat: la robusta estructura del marc d'alumini té resistència i durabilitat. Ve amb una bossa de tela Oxford impermeable desmuntable.
• Gran capacitat: la mida de la cistella és de 39*30*30cm, amb un volum de 35L, aquest carretó de la compra pot portar diversos productes, prou gran per a l'ús diari.
• Disseny còmode: el mànec està cobert d'escuma suau, ens pot protegir les mans quan l'utilitzem.
• Comoditat: el disseny plegable és fàcil de transportar o emmagatzemar. El marc plegable permet que el carro ocupi menys espai quan s'emmagatzema.
• Lleuger: el material és d'aliatge d'alumini, de manera que el carro és ultralleuger, només 1,5 kg, per la qual cosa' és més adequat per a gent gran o nens.
• Multifuncional: és molt adequat per a les operacions diàries de queviures, compres, recollida de bugaderia o transport diari. També és molt adequat per agafar el metro o ràpidament a la botiga de queviures de la cantonada, delicatessen local, fleca o botiga de conveniència.
La nostra fàbrica
1. Més de 20 anys d'experiència en la indústria de maquinari i carros de compra, excel·lent capacitat de producció. Nova fàbrica fundada a Anhui el 2019.
2. Equip de producte: màquina d'injecció de precisió, màquina d'estampació, màquina de reblons, màquina de prova de càrrega, màquina de prova de revestiment de sal, màquina de prova de duresa.
3. Equip R&D amb experiència, professional en 3D, renderització 2D, prototip i eines.
4. Principi de servei:" Amb el preu més raonable i serveis perfectes, per oferir els millors productes". Filosofia empresarial:"Professional, Integritat, Fiable"

El nostre producte
Carro de la compra de supermercat, cistella de la compra, carro plegable, equips de logística, rodes i rodes
Aplicació del producte
Auto, Motorcycle Parts&lificador; Accessoris, bosses, estoigs& Caixes , Mobles , Equipament industrial& Components , Fabricació&lificador; Maquinària de processament, eines& Ferreteria, equipament comercial.
Mercat de producció
Amèrica del Nord, Amèrica del Sud, Europa, Sud-est asiàtic/Orient Mitjà, Àfrica, Àsia oriental (Japó/Corea del Sud), Austràlia, Nacional
El nostre certificat
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patent.


Equips de producció
1. Màquina d'injecció de precisió
2. Màquina d'estampació
3. Màquina de reblar
4. Màquina de prova de càrrega
5. Màquina de proves de revestiment de sal
6. Màquina d'assaig de duresa.

Etiquetes populars: carro plegable carro, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, venda a l'engròs, barat, preu, a la venda
Un parell de
Carros plegables portàtils amb rodesSegüent
Carro de queviures lleugerEnviar la consulta










