Carro de la compra gran plegable amb rodes
Descripció
Paràmetres tècnics
Carro de la compra gran plegable amb rodes
Els grans carros de la compra plegables amb rodes són actualment la primera opció per als productes nacionals de protecció del medi ambient. El seu aspecte substitueix gradualment les bosses de plàstic d'un sol ús i té els avantatges de l'oci, la practicitat i la protecció del medi ambient.
L'ús de carros plegables fa que la vida de la gent gran' sigui més còmoda. És perfecte per a la vida urbana i de la ciutat, la compra diària de queviures, la recollida de la bugaderia, fins i tot es pot utilitzar a l'aire lliure com per acampar. Es pot plegar, fàcil d'emmagatzemar al cotxe o a casa. Pot pujar les escales, de manera que sigui sense esforç.
Detalls del producte
| Nom | gran carro de la compra plegable amb rodes |
| Model | XJG8078 |
| Capacitat | 109L |
| Capacitat de càrrega | 30KG |
| Pes del carro | 4,6 kg |
| Mida de la cistella | 59*40,5*45 cm |
| Talla oberta | 103*54*58,5 cm |
| Mida de l'embalatge | 110 * 10 * 52 cm, 2 peces/cartró; 870pcs/20GP, 2360pcs/40HQ |
| MOQ | 870 unitats |
| Material | Tub de ferro amb revestiment de pintura |
| Roda | 240 mm/130 mm; PP/EVA |







Característiques del carro de la compra gran plegable amb rodes:
1. Estructura robusta: utilitzem metall d'alta qualitat i resistent, de manera que aquest carro de la compra plegable es pot utilitzar durant molt de temps i amb freqüència.
2. Quatre rodes giratòries amb eix: les rodes amb disseny d'eix fan que el carro sigui fàcil de rodar per les carreteres, estalviant mà d'obra.
3. Disseny plegable: el pràctic carro de la compra fa que el transport i l'emmagatzematge siguin fàcils i sense preocupacions. Hem dissenyat el carro perquè sigui plegable i pla, de manera que'no ocupa gaire espai.
4. Multifuncions: aquest carro no només s'utilitza per transportar articles de bugaderia i botigues de queviures, sinó també per a equips d'acampada i eines de jardineria. S'utilitza àmpliament en documents d'oficina, maletes, aigua embotellada, proveïdors de cuina d'equips de platja.
La nostra fàbrica:
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. és una empresa moderna del grup formada per Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. i Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., que té investigació i desenvolupament independent, producció independent i equip de vendes independent.
Hi ha un equip de treball professional, eficient, entusiasta, dedicat i honest. En l'actualitat, l'escala comercial de l'empresa'està creixent dia a dia i els seus clients es troben a tot el món. S'ha guanyat la confiança de clients nacionals i estrangers amb bona reputació.
Principi de servei:" Amb el preu més raonable i serveis perfectes, per oferir els millors productes"
Filosofia empresarial:"Professional, Integritat, Fiable"
Convidem sincerament socis d'arreu del món a cooperar de tot cor i crear un futur millor!

Preguntes freqüents
1.Quin(s) tipus(s) de negocis podeu fer? Quines seran les vostres condicions de pagament?
Condicions comercials: FOB, EXW, CNF/CFR.
Condicions de pagament: T/T, L/C, PayPal.
2. Puc obtenir mostres gratuïtes?
Sí, les mostres seran gratuïtes, però heu de pagar el cost de l'enviament i el despatx de duana.
3.Què serà el vostre temps de lliurament?
15-30 dies per als models existents; 30-45 dies per als nous models.
4. Tinc nous dissenys, pots obrir motlles per a nosaltres?
Sí, tenim un equip de disseny professional. Només recordeu que hi haurà una quantitat sol·licitada.
5.WeeverimportfromChina, ens podeu ajudar a organitzar?
Segur. També tenim equips de logística professionals. Podem ajudar el client a organitzar el lliurament.
6. Què passa amb la qualitat dels vostres productes?
Quant a la qualitat, tenim un equip de control de qualitat&de fàbrica, i la certificació de tercers està disponible.
Etiquetes populars: carro de la compra plegable gran amb rodes, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, venda a l'engròs, barat, preu, en venda
Un parell de
Carro de queviures utilitariSegüent
Carretó plegableEnviar la consulta











