Descripció
Paràmetres tècnics
Cistella de queviures portàtil
La cistella portàtil de queviures mesura 30*30*45cm, amb la capacitat de 42L, It
Proporciona l'espai suficient per portar tot tipus de material diari.
L'alçada només mesura 6cm quan es plega, molt fàcil d'emmagatzemar en qualsevol racó de casa teva.
Està fabricat en acer inoxidable d'alta qualitat, durador i fàcil de netejar, no s'oxida fins i tot després de molt de temps d'ús.
Quatre rodes de goma PP, fan que el carro sigui fàcil de rodar i molt silenciós.
Només es triga uns segons a obrir i plegar el carro, fàcil d'operar per a tothom.
Detalls del producte
| Nom | carret de queviures portàtil |
| Model | XJG8067 |
| Capacitat | 42L |
| Capacitat de càrrega | 70KG |
| Pes de la cistella | 3KG |
| Mida de la cistella | 30*30*45cm |
| Mida oberta | 89*45*39cm |
| Mida de l'embalatge | 100*38*36 cm, 9pcs/cartró; 1842pcs/20GP, 4473pcs/40HQ |
| MOQ | 2090pcs |
| Material | Tub de ferro amb recobriment de pintura |
| Roda | 63mm/140mm; PP/PP,PVC |




Característiques del carret de queviures portàtil
1. Mida de la cistella mesura 30*30*45cm, proporciona 42L de gran capacitat, pot portar un munt de coses.
2. La durabilitat i la construcció lliure d'òxids del carro de la compra col·lapsable metàl·lic garanteix que fins i tot després de molts anys d'ús, el carro de la compra serà lliure i segur.
3. Tot i que la mida del carro de la compra és gran, quan es plega, només és de 7 cm. Fàcil d'emmagatzemar al cotxe o sota seient, idealment per ser utilitzat en l'autobús o metro.
4. Amb quatre rodes amb eix, el carro és fàcil de rodar, i perfecte per rodar per voreres, carrers, cantonades, etc. Una excel·lent manera de transportar roba, queviures, subministraments de gespa, etc.
5. El mànec gran amb mànec de goma llarga proporciona disseny d'empenta o estirament. Eines pràctiques i una àmplia gamma d'aplicacions: disseny de línia neta, aspecte elegant. Aquest carro de la compra col·lapsable metàl·lic és una eina pràctica en la teva vida quotidiana urbana i de ciutat, fent-te la vida més còmoda.
6. Fàcil de muntar, sense necessitat d'eina, fàcil d'operar per a tothom.
La nostra fàbrica:
Jiaxing Xingjie Maquinària Co, Ltd És una empresa del grup modern que consisteix en Jiaxing Xingteng Casters Co, Ltd. I Anhui Xingteng Logistics Equipment Co, Ltd, que compta amb investigació i desenvolupament independents, producció independent i equip de vendes independent. Hi ha un equip de treball professional, eficient, entusiasta, dedicat i honest.
Aplicació de producte
Auto, Peces de motocicleta i accessoris , bosses, estoigs i caixes , mobles , equips industrials i components , maquinària de fabricació i processament , eines i maquinari, equips comercials.
El nostre certificat
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patent.
Equips de producció
1. Màquina d'injecció de precisió
2. Màquina d'estampació
3. Màquina reblona
4. Màquina de proves de càrrega
5. Màquina de proves de xapa de polvorització de sal
6. Màquina de proves de duresa.


Etiquetes populars: carret de queviures portàtil, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, a l'engròs, barat, preu, en venda
Un parell de
Carro plegable de metall amb rodesEnviar la consulta











