Carretó de la compra escalador de 6 rodes
Descripció
Paràmetres tècnics
Detalls del producte
| Nom | Carro de compra pujaescales de 6 rodes |
| Número de model | XJG8122-1 |
| Capacitat | 52L |
| Capacitat de càrrega | 50KG |
| Pes | 5,66 kg |
| Mida de la cistella | L41*W35*H36,5 cm |
| Talla oberta | L47*W41*H41,5 cm |
| Mida de l'embalatge | L42*W42*H12 cm, 1 unitat/cartró. 1200 PCS en 20GP, 2950 PCS en 40HQ |
| Material de la cistella | Plàstic PP |
| Material de vareta | ferro |
| Roda | rodes per pujar escales, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logotip | Accepteu el logotip personalitzat |


Característiques del carretó de la compra escalador de 6 rodes
1. Plegable, fàcil d'emmagatzemar i estalviar espai
2. Pot ser rodant, amb rodes universals al davant i rodes per pujar escales al darrere, fàcil de rodar, sense esforç
3. Pot estar assegut, pot descansar mentre compra cansat.
4. Enfilar rodes, mai cansat en pujar les escales amb coses pesades
5. Multifuncional, es pot utilitzar per comprar al supermercat, viatjar, acampar salvatge, camió de cotxe, paquet de transport, etc.
Aplicacióde carretó de compra pujaescales de 6 rodes
1. Emmagatzematge al cotxe: poseu-lo al cotxe amb un gran espai d'emmagatzematge per emmagatzemar diferents articles per mantenir el cotxe net i ordenat.
2. A l'aire lliure: opció perfecta per al pícnic a l'aire lliure, no només pot portar més coses, sinó que també es pot utilitzar com a taula i tamboret temporals per menjar i jugar a cartes, aportant comoditat i diversió a la vostra vida a l'aire lliure.
3. Carro de la compra: pot portar verdures i fruites, alliberar les mans i els braços quan compren, facilitant la teva vida de compres.
4. Ús d'oficina: pot emmagatzemar documents, llibres i altres articles, i el disseny de la roda facilita el moviment i millora l'eficiència del treball.
5. Viatge de negocis: la maleta plegable còmoda i compacta, la bossa informàtica especialment dissenyada per a negocis de moda, fa que el vostre viatge i exposició sigui fàcil i senzill.


Rodes universals amb diferents colors per triar

La nostra fàbrica
1. Més de 20 anys d'experiència en la indústria de maquinari i carros de compra, excel·lent capacitat de producció. Nova fàbrica fundada a Anhui el 2019.
2. Equip de producte: màquina d'injecció de precisió, màquina d'estampació, màquina de reblons, màquina de prova de càrrega, màquina de prova de revestiment de sal, màquina de prova de duresa.
3. Equip R&D amb experiència, professional en 3D, renderització 2D, prototip i eines.
4. Principi de servei:" Amb el preu més raonable i serveis perfectes, per oferir els millors productes". Filosofia empresarial:"Professional, Integritat, Fiable"

Equips de producció
1. Màquina d'injecció de precisió
2. Màquina d'estampació
3. Màquina de reblar
4. Màquina de prova de càrrega
5. Màquina de proves de revestiment de sal
6. Màquina d'assaig de duresa.

El nostre certificat
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patent.


Mercat de producció
Amèrica del Nord, Amèrica del Sud, Europa, Sud-est asiàtic/Orient Mitjà, Àfrica, Àsia oriental (Japó/Corea del Sud), Austràlia, Nacional
Etiquetes populars: Carretó de compra escalador de 6 rodes, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, venda a l'engròs, barat, preu, en venda
Un parell de
Carro de la compra portàtil amb rodesEnviar la consulta











