Carro de carro d'aliments plegable
Descripció
Paràmetres tècnics
Descripció del producte
| Nom | Carro de carro d'aliments plegable |
| Número de model | XJG8119 |
| Capacitat | 35L |
| Capacitat de càrrega | 25KG |
| Pes | 3,7KG |
| Mida de la cistella | 33.5*39.5*34cm |
| Mida de l'obertura | 44*38*41cm |
| Mida de l'embalatge | 52*48*13.5 cm, 1 PCS/cartró |
| Material de cistella | Plàstic PP |
| Material de vareta | alumini |
| Sivella | abs |
| Roda | 37mm, PP/TPE |
| color | a tot color, es pot personalitzar segons la vostra sol·licitud |
| Logo | Accepta el logotip personalitzat |
| Temps de client potencial d'exemple | 7-10 dies |
| Data de lliurament | 25-35 dies després de confirmar-se la comanda |
| aplicació | Compres, pícnic a l'aire lliure, oficina, escola, etc. |
Trets
El carro de carro d'aliments plegable dissenyat per Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd és alhora lleuger i en forma, i el més important, també és convenient de transportar. A partir de llavors, no cal preocupar-se per la vergonya de comprar massa a l'hora de comprar, especialment per a les nenes i la gent gran a casa. No podria ser més pràctic.
El carro de carretó és fàcil de plegar i obrir, només triga 5 segons, estalvia temps i espai. Amb quatre rodes universals, és fàcil moure's i transportar-se. Aquest carro plegable té múltiples funcions, es pot utilitzar com a carretó de la compra, caixa d'emmagatzematge, seient de femta, ect.





Pas d'instal·lació
1. Desencotxeu els clips laterals, obriu el pany, separeu els panells frontal i posterior
2. Desplega la caixa i baixa la coberta inferior
3. Mou la barra de reforç al botó i bloqueja-la
4. Tanca la tapa i acabament

Aplicació del carro de carro d'aliments plegable
1. Mercat de verdures
2. Supermercat
3. Caixa d'emmagatzematge al maleter del cotxe
4. Pícnic a l'aire lliure, es pot posar en moltes coses, també es pot utilitzar com a tamboret
Sobre la nostra fàbrica:
Jiaxing Xingjie Maquinària Co, Ltd És una empresa de grup modern formada per Jiaxing Xingteng Casters Co, Ltd i Anhui Xingteng Logistics Equipment Co, Ltd, que té recerca i desenvolupament independents, producció independent i equip de vendes independent. Hi ha un equip de treball professional, eficient, entusiasta, dedicat i honest. En l'actualitat, l'escala comercial de la companyia creix dia a dia, i els seus clients estan a tot el món. S'ha guanyat la confiança de clients nacionals i estrangers amb bona reputació.
Servei tenet: "Amb el preu més raonable i els serveis perfectes, per oferir els millors productes"
Filosofia empresarial: "Professional, Integritat, Fiable"
Convideu sincerament socis de tot el món a cooperar de manera integral i crear un futur millor!
El nostre producte:
carretó de la compra de supermercats, cistella de la compra, carro plegable, material logístic, asters i rodes
Aplicació del producte:
Auto, Peces de moto i accessoris , Bosses, Estoigs i Caixes , Mobles , Equips industrials i components , Maquinària de fabricació i processament , Eines i maquinari, Equips comercials
Equips de producció:
Màquina d'injecció de precisió,
màquina d'estampació,
màquina de rebló,
màquina de proves de càrrega,
Màquina d'assaig d'esprai salí,
màquina d'assaig de duresa.

Etiquetes populars: carretó plegable d'aliments, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, a l'engròs, barat
Un parell de
Carro de la compra plegable amb seientSegüent
Carretó rodant portàtilEnviar la consulta










