Carretó per a gent gran
Descripció
Paràmetres tècnics
Carretó per a gent gran
En els últims anys, arrossegar tot tipus de carros rodants per comprar al supermercat s'ha convertit en una nova moda, i els petits carros de la compra són cada vegada més populars. Perquè el carret de la compra elegant, bonic i pràctic no només allibera les mans i les espatlles, sinó que també et fa estar a l'avantguarda de la moda.
L'ús de Carretó per a gent gran fa que la vida de la gent gran sigui més còmoda. És perfecte per viure a la ciutat i a la ciutat, comprar diàriament queviures, recollir la roba, fins i tot es pot utilitzar a l'aire lliure, com ara per acampar. Es pot plegar, fàcil d'emmagatzemar al cotxe o a casa. Pot pujar les escales de manera que no té esforç.
Detalls del producte
| Nom | Carretó per a gent gran |
| Model | XJG8066 |
| Capacitat | 42L |
| Capacitat de càrrega | 70KG |
| Pes | 3.55KG |
| Mida de la cistella | 30*30*45cm |
| Mida oberta | 94*45*42cm |
| Mida de l'embalatge | 100*38*36cm/9pcs |
| Material | Tub de ferro amb recobriment de pintura |
| Roda | 63mm / 90mm, PP / PP, PVC |

Característiques decarro per a gent gran
1. Estructura robusta: Utilitzem metall d'alta qualitat i robust, de manera que aquest carret de la compra plegable es pot utilitzar durant molt de temps i amb freqüència.
2. Rodes giratòries de 360 °: Les rodes de la part inferior faciliten el rodament del carro quan es gira o canvia de direcció en voreres accidentades. Les rodes del darrere de l'escala poden pujar escales sense cap problema.
3. Disseny plegable: La pràctica cistella de la compra fa que el transport i l'emmagatzematge siguin fàcils i sense preocupacions. Hem dissenyat el carro perquè sigui plegable i pla, de manera que no ocuparà molt espai.
4. Multifuncions: Aquest carretó no només s'utilitza per transportar articles des de botigues de bugaderia i queviures, sinó també per a equips d'acampada i eines de jardineria. S'utilitza àmpliament en documents d'oficina, maletes, aigua embotellada, proveïdors de cuina d'equips de platja.
Etiquetes populars: carretó per a gent gran, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, a l'engròs, barat, preu, en venda
Un parell de
Carrets de la compra per escalesSegüent
Carro amb rodes per escalesEnviar la consulta










