Descripció
Paràmetres tècnics
Carro per a escales de queviures
Estàs cansat d'agafar-te amb moltes bosses a les mans i als braços a l'hora de comprar o viatjar? Estàs cansat de pujar les escales mentre portes les bosses a les mans quan tornes de les compres al supermercat? El carro per a les escales de queviures produït per Jiaxing Xingjie Machinery pot fer una gran diferència a la vostra vida!
Detalls del producte
| nom | cistella per a escales de queviures |
| Número de model | XJG8122-1 |
| Capacitat | 52L |
| Capacitat de càrrega | 50KG |
| Pes | 5,66KG |
| Mida de la cistella | L41*W35*H36.5 cm |
| Mida de l'obertura | L47*W41*H41,5 cm |
| Mida de l'embalatge | L42*W42*H12 cm, 1 PC/cartró. 1200 PCS en 20GP, 2950 PCS en 40HQ |
| Material de cistella | Plàstic PP |
| Material de vareta | ferro |
| Roda | rodes d'escalada d'escala, 38mm / 75mm, PP / TPE, PP / PU |
| Logo | Accepta el logotip personalitzat |

Trets
El carro per a les escales de queviures està fabricat en polipropilè d'alta qualitat, construcció duradora, lleugera i flexible, capaç de carregar amb material de 50KG. Amb dues rodes universals al davant i rodes d'escalada de 3 rodes a la part posterior, el carro és fàcil de rodar i sense esforç quan puja a dalt amb moltes bosses a les mans.
Quan es plega, l'alçada de la cistella de la compra és de només 11cm, es pot guardar fàcilment al maleter del cotxe o a qualsevol racó de casa teva.
Hi ha una coberta a la part superior, es pot utilitzar com a seient, i descansar si està cansat a l'hora de comprar. Quan s'utilitza a l'aire lliure per fer pícnic, també es pot utilitzar com a taula o tamboret, fer que les teves activitats d'oci siguin més còmodes.
Què són les rodes d'escalada?
Les rodes d'escalada de l'escala, almenys tres corrons estan disposats a la placa de muntatge, de manera que els corrons poden estar en contacte amb les escales al seu torn en pujar les escales, de manera que es puguin moure contínuament per les escales. En utilitzar el carro d'escalada, l'usuari no necessita aixecar el carro de la compra, i només necessita arrossegar el carro de la compra per fer que el carro es mogui contínuament per les escales sota l'acció de les rodes escaladores.
Aplicació


Rodes universals

Sobre la nostra fàbrica
Al maig de 1997, Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd va ser fundada.
Al maig de 2002, Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd va ser fundada.
Al febrer de 2006, va sol·licitar la marca 'TENG' a tot el món
El juliol de 2008 es va aprovar el Certificat del Sistema Internacional de Qualitat ISO9001-2000
Al maig de 2011, aprovar l'auditoria BV
Al març de 2017, va obtenir el certificat ROHS 2.0
Al setembre de 2019, Anhui Xingteng Equip logístic Co, Ltd va ser fundada
A l'agost de 2020, Xingteng obté una altra patent d'invenció que va autoritzar l'oficina de patents dels Estats Units.

Etiquetes populars: Carro per a escales de queviures, carro escala escalador
Un parell de
NoSegüent
Carro d'àvia per a queviuresEnviar la consulta











