Descripció
Paràmetres tècnics
Detalls del producte
| Nom | Carro d'escalada plegable |
| Número de model | XJG8074 |
| Volum | 35L |
| Capacitat de càrrega | 25 KG |
| Mida cistella | 38 * 29 * 30 cm |
| Mida oberta | 92 * 40 * 48 cm |
| Mida de l’embalatge | 89 * 43 * 80 cm, 12 unitats en una caixa de cartró |
| Material de la cistella | aliatge d'alumini |
| Roda | 90 mm, PP / PVC |
| MOQ | 500 unitats |

Característica del carro d'escalada plegable:
1. El material d'aliatge d'alumini fa que el carret sigui ultralleuger i fàcil de transportar.
2. Capacitat de 35 litres, pot introduir molts articles per satisfer les vostres necessitats diàries de compra.
3. Les rodes enfiladisses d’escales, fan que sigui fàcil fer pujades, sobretot per a gent gran, nens, mestressa de casa, etc.
4. Un segon per obrir i plegar el carro, fàcil d'emmagatzemar al cotxe o a qualsevol racó de casa.
Què és la roda de pujar escales?
Les rodes de pujar escales, com a mínim tres rodets, estan disposades a la placa de muntatge, de manera que els rodets poden estar en contacte amb les escales al seu torn quan pugen les escales, de manera que es puguin moure contínuament per les escales. Quan s’utilitza el carretó d’escalada, l’usuari no necessita aixecar el carretó de la compra i només ha d’arrossegar el carretó de la compra per fer que el carretó es mogui contínuament al llarg de les escales sota l’acció de les rodes de l’escalador.
Embalatge
Detall del paquet: els envasos es poden personalitzar segons la sol·licitud del client.
Detall del lliurament: depèn de la quantitat que feu la comanda, normalment triga entre 20 i 25 dies després de confirmar la comanda.
Enviament
Escollim l’express més adequat per a paquets petits si el temps és urgent.
Enviem mercaderies per via aèria o marítima si les mercaderies són pesades i el temps de lliurament és suficient
Enviem mercaderies al vostre magatzem si teniu el vostre propi transport.
Etiquetes populars: carro d'escalada plegable, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, a l'engròs, barat
Un parell de
Cistella de la compra d'escales pujadoresSegüent
Carretó per a escalesEnviar la consulta











