Carros de la compra amb rodes de queviures
Descripció
Paràmetres tècnics
Detalls del producte
| Nom | carros de compra de queviures amb rodes |
| Número de model | XJG8130 |
| Capacitat | 35L |
| Capacitat de càrrega | 50 KG |
| Mida de la cistella | 30 * 40 * 31cm |
| Mida oberta | 34 * 59 * 44cm |
| Mida de l’embalatge | 92 * 39 * 60cm, 7 unitats en una caixa de cartró |
| Contenidor | 900 unitats en un 20GP, 2400 unitats en un 40HQ |
| Material | Aliatge d'alumini |
| Roda | 90 mm, PP / PVC |







Colors disponibles

Característiques del producte
• Disseny únic d'escalada d'escales: els carros de compra amb rodes de queviures estan equipats amb 3 rodes giratòries, especialment utilitzades per escalar escales. Les rodes fan que funcioni bé en diferents terrenys, com ara escales, gespa, brutícia i grava.
• Super capacitat de càrrega: el marc del carro de la compra està fabricat en aliatge d’alumini gruixut, resistent a l’oxidació i resistent i es pot utilitzar durant molts anys. Pot contenir articles pesats i de grans dimensions i pot transportar uns 50 quilograms d’articles.
• Polivalent: el carro plegable es pot convertir en un carro petit, que pot col·locar objectes pesats o grans. Podeu utilitzar-lo com a carretó de compra, carro de queviures, carretó utilitari quan aneu de compres, treballant o viatjant.
• Emmagatzematge i muntatge còmodes: l’ús del disseny, l’emmagatzematge i l’espai de transport plegables és molt reduït. Més important encara, hi ha instruccions detallades de muntatge al paquet. Es pot instal·lar fàcilment en pocs minuts.
Sobre la nostra fàbrica
1. Més de 20 anys d’experiència en la indústria de maquinari i carros de compra, amb una capacitat de producció excel·lent. Nova fàbrica fundada a Anhui el 2019.
2. Equipament del producte: màquina d’injecció de precisió, màquina d’estampació, màquina de reblar, màquina de proves de càrrega, màquina de prova de recobriment d’esprai de sal, màquina de prova de duresa.
3. Equip R&amb experiència, professional en 3D, renderització 2D, prototipus i eines.
4. Principi de servei:" Amb el preu més raonable i els serveis perfectes, per proporcionar els millors productes" ;. Filosofia empresarial:" Professional, Integrity, Trustiable"

Certificats
SO 9001, ISO 14001, ROHS, patent

Demostració comercial

Racó de sala de mostres

Etiquetes populars: carros de compra de queviures amb rodes, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, venda a l'engròs, barats
Un parell de
Carretó de queviures d’escalesSegüent
Cistella plegable amb rodesEnviar la consulta











