Descripció
Paràmetres tècnics
Carro de la compra de metall vintage
El carretó de compres vintage de metall està fabricat en acer inoxidable resistent, amb una escuma a la part del mànec, que protegeix les mans quan s’utilitza. Les rodes posteriors són de 5,5 polzades, mentre que les anteriors de 2,5 polzades, fàcils de rodar. Amb una capacitat de 42 litres, és perfecte per utilitzar-lo al supermercat, safareig, cuina o oficina.
Detalls del producte
| Nom | carro de la compra de metall vintage |
| Model | XJG8067 |
| Capacitat | 42L |
| Capacitat de càrrega | 70 KG |
| Pes del carro | 3 KG |
| Mida cistella | 30 * 30 * 45cm |
| Mida oberta | 89 * 45 * 39cm |
| Mida de l’embalatge | 100 * 38 * 36 cm, 9 unitats / cartró; 1842pcs / 20GP, 4473pcs / 40HQ |
| MOQ | 2090 unitats |
| Material | Tub de ferro amb recobriment de pintura |
| Roda | 63 mm / 140 mm; PP / PP, PVC |

Embalatge i enviament

Sobre nosaltres i avantatges
1. Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd és una empresa moderna del grup formada per Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. i Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd. .
2. Principi de servei:" Amb el preu més raonable i els serveis perfectes, per proporcionar els millors productes" ;. Filosofia empresarial:" Professional, Integrity, Trustiable"
3. Equipament del producte: màquina d’injecció de precisió, màquina d’estampació, màquina de reblar, màquina d’assaig de càrrega, màquina d’assaig de recobriment d’esprai de sal, màquina d’assaig de duresa.
4. Equip experimentat de R &, professional en 3D, renderització 2D, prototipus i eines.
5. ISO9001 per a un servei postvenda de qualitat.
6. 100% qualitat d'exportació, subministrament directe de fàbrica, més competitiu pel que fa al preu.


Etiquetes populars: carretó de compres vintage de metall, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, a l'engròs, barat
Un parell de
Carro de la compra de filferro metàl·licEnviar la consulta










