Carro de la compra plegable
Descripció
Paràmetres tècnics
El carro de la compra plegable és una eina fantàstica per portar queviures, altres articles de compres o fins i tot roba. Ajuda a alliberar les mans perquè pugueu portar més articles alhora, i és extremadament convenient portar-lo amb vosaltres gràcies al seu disseny plegable. També podeu empaquetar altres articles a sobre per mantenir-los segurs.
Els carretons de la compra plegables són actualment la primera opció per als productes nacionals de protecció del medi ambient. El seu aspecte substitueix gradualment les bosses de plàstic d'un sol ús i té els avantatges de l'oci, la practicitat i la protecció del medi ambient.
Carretó de mà plegable
| Nom | carro de la compra plegable |
| Número de model | XJG8071 |
| Capacitat | 35L |
| Capacitat de càrrega | 15 KG |
| Mida de la cistella | 38 * 29 * 30 cm |
| Talla oberta | 42*36*90 cm |
| Mida de l'embalatge | 92 * 39 * 59 cm, 7 peces en un cartró |
| Contenidor | 925pcs en un 20GP, 2448pcs en un 40HQ |
| Material | Aliatge d'alumini |
| Roda | 140 mm, PP/EVA |
| MOQ | 300 unitats |
Aquest carro plegable plegable per a gent gran està fabricat amb material d'alumini aerodinàmic, de manera que és molt durador i lleuger.
La part estesa del marc principal s'utilitza com a nansa, cosa que facilita l'empènyer i estirar.
Amb un volum de 35L, ofereix un espai adequat per portar diferents coses. El disseny de la roda fa que sigui més còmode i que estalviï mà d'obra quan es mou i es transporta.
Només es necessita un segon per plegar i obrir, fàcil d'utilitzar.
Aquest carro es pot utilitzar per comprar, bugaderia, càmping salvatge, etc.

Característiques del carro de la compra plegable
1. Pes lleuger: els carros de la compra plegables d'alumini són molt més lleugers que els carros de la compra tradicionals. Això fa que siguin fàcils de transportar i maniobrar.
2.Compact: aquest tipus de carro es plega fins a una fracció de la seva mida original quan no s'utilitza, el que fa que sigui còmode d'emmagatzemar i transportar.
3.Durabilitat: aquest tipus de carro està fet d'alumini d'alta qualitat, el que el fa més resistent al desgast que els carros de compra tradicionals de plàstic o acer.
4.Estètica: els carros de la compra plegables d'alumini solen tenir dissenys moderns i elegants i vénen en una varietat de colors atractius.
5.Versatilitat: aquest tipus de carretó és prou versàtil per ser utilitzat per a qualsevol tipus de necessitats de compres i transport. Des de portar queviures fins al transport d'eines, els carros de la compra plegables d'alumini poden fer la feina.
6. Fàcil de transportar: els carretons de la compra plegables es poden plegar i emmagatzemar fàcilment quan no s'utilitzen, per la qual cosa són convenients per emmagatzemar-los en espais petits com ara la part posterior d'un cotxe o un armari.
La nostra fàbrica
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. és una empresa moderna del grup formada per Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. i Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., que té investigació i desenvolupament independent, producció independent i equip de vendes independent. Hi ha un equip de treball professional, eficient, entusiasta, dedicat i honest. Actualment, l'escala comercial de l'empresa està creixent dia a dia i els seus clients es troben a tot el món. S'ha guanyat la confiança de clients nacionals i estrangers amb bona reputació.
Etiquetes populars: carro de la compra plegable, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, venda a l'engròs, barat, preu, en venda
Un parell de
Carro de compres d'alumini amb rodes giratòneresSegüent
Carretó de dues rodesEnviar la consulta










