Carro de carro plegable 2 en 1
Descripció
Paràmetres tècnics
En aquests dies, els carros plegables han esdevingut cada cop més importants a la vida moderna. A mesura que el ritme de vida de la gent s'accelera, les compres es fan cada cop més d'una manera còmoda i concisa. Portar un carro de la compra lleuger pot estalviar temps i esforç. Hi ha molts tipus de carros de compra plegables i la nostra empresa produeix principalment carros d'alumini, ferro i plàstic de diverses qualitats.
Els carros de la compra plegables es poden emmagatzemar fàcilment en espais reduïts com el maleter d'un cotxe, un armari o sota el llit. Poden ajudar a estalviar energia, evitar càrregues pesades al cos i són més còmodes d'utilitzar. Un bon carretó de la compra plegable és fàcilment maniobrable i pot gestionar una gran quantitat d'articles. Això vol dir que podeu comprar i transportar més mercaderies amb facilitat.
Carro de carro plegable 2 en 1
| Nom | Carro de carro plegable 2 en 1 |
| Número de model | XJG8071 |
| Capacitat | 35L |
| Capacitat de càrrega | 15 KG |
| Mida de la cistella | 38 * 29 * 30 cm |
| Talla oberta | 42*36*90 cm |
| Mida de l'embalatge | 92 * 39 * 59 cm, 7 peces en un cartró |
| Contenidor | 925pcs en un 20GP, 2448pcs en un 40HQ |
| Material | Aliatge d'alumini |
| Roda | 140 mm, PP/EVA |
| MOQ | 300 unitats |
Aquest producte és un 2-carretó plegable amb rodes amb una bossa de la compra desmuntable. Adopta un marc d'aliatge d'alumini d'alta qualitat, que és resistent i durador i té una gran capacitat de càrrega. Les rodes de coixinets d'acer inoxidable són resistents al desgast i fàcils de moure. Les rodes estan dissenyades per a la capacitat de moure's. El carro pot pujar i baixar fàcilment els graons. Amb un volum de 35L, ofereix un espai adequat per portar diferents coses.
La bossa i la cistella del carretó de la compra desmuntables es poden utilitzar de manera independent.

Característiques del carro carretó plegable 2 en 1
1. ALTA QUALITAT - Aquest carretó de la compra està fet d'un marc d'aliatge d'acer inoxidable d'alta qualitat per a una bona durabilitat i resistència a l'òxid. Els nostres carretons de la compra presenten un disseny únic de coixinets dobles per augmentar la resistència i estabilitat estructurals. El carro de la compra plegable reforçat pot contenir articles de fins a 35 kg.
2. Roda duradora: les rodes de PVC druabel són llises i estables, poden passar diversos terrenys amb facilitat i sense problemes.
3. Disseny còmode: el mànec està cobert d'escuma suau, ens pot protegir les mans quan l'utilitzem.
4. Conveniència: el disseny plegable és fàcil de transportar o emmagatzemar. El marc plegable permet que el carro ocupi menys espai quan s'emmagatzema.
5. Funcions múltiples: els carros plegables poden portar gairebé qualsevol cosa. Als nostres clients els encanta utilitzar-lo per transportar qualsevol cosa, des de bugaderia i queviures, fins a material d'acampada i eines de jardineria! Les possibilitats són infinites. Amb una gran capacitat de cistella, aquest carro pot contenir articles de totes les formes i mides. Altres usos notables inclouen l'emmagatzematge d'equipament esportiu, material de platja i estris de cuina.
Sobre nosaltres
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. és una empresa moderna del grup formada per Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. i Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., que té investigació i desenvolupament independent, producció independent i equip de vendes independent. Hi ha un equip de treball professional, eficient, entusiasta, dedicat i honest.

Etiquetes populars: Carro plegable 2 en 1, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, venda a l'engròs, barat, preu, a la venda
Un parell de
Carro plegable de compresSegüent
Carretó de la compra 6 rodesEnviar la consulta










