Descripció
Paràmetres tècnics
Detalls del producte
| Nom | carro de la compra plegable amb rodes |
| Número de model | XJG8072 |
| Capacitat | 35L |
| Capacitat de càrrega | 25 KG |
| Mida de la cistella | 38*29*30 cm |
| Talla oberta | 90*42*46 cm |
| Mida de l'embalatge | 92 * 39 * 59 cm, 7 peces en un cartró |
| Contenidor | 925 peces en un 20GP, 2448 peces en un 40HQ |
| Material | Aliatge d'alumini |
| Roda | 140 mm/80 mm, PP/PVC |







Característiques del carro de la compra plegable amb rodes
• Alta qualitat: la robusta estructura del marc d'alumini té resistència i durabilitat. Ve amb una bossa de tela Oxford impermeable desmuntable.
• Gran capacitat: la mida de la cistella és de 39*30*30cm, amb un volum de 35L, aquest carretó de la compra pot portar diversos productes, prou gran per a l'ús diari.
•Disseny còmode: el mànec està cobert d'escuma suau, ens pot protegir les mans quan l'utilitzem.
• Comoditat: el disseny plegable és fàcil de transportar o emmagatzemar. El marc plegable permet que el carro ocupi menys espai quan s'emmagatzema.
• Lleuger: el material és d'aliatge d'alumini, de manera que el carro és ultralleuger, només 2,5 kg, de manera que' és més adequat per a la gent gran o els nens que l'utilitzen.
• Multifuncional: és molt adequat per a les operacions diàries de queviures, compres, recollida de bugaderia o transport diari. També és molt adequat per agafar el metro o ràpidament a la botiga de queviures de la cantonada, delicatessen local, fleca o botiga de conveniència.
La nostra fàbrica
El maig de 1997, es va fundar Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
El maig de 2002, es va fundar Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd.
El febrer de 2006, va sol·licitar la marca comercial "TENG" a tot el món
El juliol de 2008, va aprovar el certificat internacional del sistema de qualitat ISO9001-2000
Al maig de 2011, aprovar l'auditoria de BV
El març de 2017, va obtenir el certificat ROHS 2.0
El setembre de 2019, es va fundar Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
L'agost de 2020, Xingteng va obtenir una altra patent d'invenció autoritzada per l'oficina de patents dels EUA.

Etiquetes populars: Carretó de la compra amb rodes plegable, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, venda a l'engròs, barat, preu, en venda
Un parell de
Carro utilitari per a gent granEnviar la consulta











