Descripció
Paràmetres tècnics
El carro de bosses de la compra plegable és l'últim disseny de protecció del medi ambient modern, que és molt pràctic per anar a comprar, viatjar, acampar salvatge, etc.
El disseny intern i extern és excel·lent. Els recolzabraços són forts i còmodes, i arrossegar un bonic carretó de la compra per anar a comprar s'ha convertit en una moda. És còmode de portar i es pot plegar a casa per estalviar espai. És bonic i pràctic. No només es pot utilitzar per comprar, sinó que també es pot utilitzar com a armari convenient per a la roba o fins i tot un carro d'equipatge de viatge.
El carretó de la compra té un disseny únic, un estil nou i estalvi d'espai. Adequat per a compres al supermercat, viatges, estalvia temps, estalvia mà d'obra, bonic i net. Posseir un carretó de la compra fa que sigui còmode per a la vostra família i a gust per a vosaltres mateixos, fent-lo més agradable quan aneu a comprar.
Detalls del producte
| Nom | carro bossa de la compra plegable |
| Número de model | XJG8129 |
| Capacitat | 35L |
| Capacitat de càrrega | 50KG |
| Mida de la cistella | 30*40*31 cm |
| Talla oberta | 34 * 59 * 44 cm |
| Mida de l'embalatge | 92 * 39 * 60 cm, 7 peces en un cartró |
| Contenidor | 900pcs en un 20GP, 2400pcs en un 40HQ |
| Material | Aliatge d'alumini |
| Roda | 90 mm, PP/PVC |




Característiques d'un carro de bosses de la compra plegable
1. Multiusos: perfecte per a la compra diària de queviures, compres, recollida de bugaderia, càmping salvatge o transport diari.
2. Material d'aliatge d'alumini, fa que el carro sigui ultralleuger, fàcil de transportar.
3. Capacitat de 35 L, pot posar molts articles, satisfer les vostres necessitats diàries de compres.
4. Rodes per pujar escales, fan que sigui sense esforç quan puges, especialment per a la gent gran, nens, mestressa de casa, etc.
5.Un segon per obrir i plegar el carro, fàcil d'emmagatzemar al cotxe o a qualsevol racó de casa. El marc plegable permet que el carro ocupi menys espai mentre s'emmagatzema.
Sobre la nostra fàbrica
El maig de 1997, es va fundar Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
El maig de 2002, es va fundar Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd.
El febrer de 2006, va sol·licitar la marca "TENG" a tot el món
El juliol de 2008, va aprovar el certificat internacional del sistema de qualitat ISO9001-2000
Al maig de 2011, aprovar l'auditoria de BV
El març de 2017, va obtenir el certificat ROHS 2.0
El setembre de 2019, es va fundar Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
L'agost de 2020, Xingteng va obtenir una altra patent d'invenció autoritzada per l'oficina de patents dels EUA.

Etiquetes populars: carro de bosses de la compra plegable, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, venda a l'engròs, barat, preu, en venda
Un parell de
Carro de la compra plegableSegüent
Carro de queviures personalEnviar la consulta











