Carretó de mà plegable
Descripció
Paràmetres tècnics
En els darrers anys, arrossegar tot tipus de carros de mà plegables per comprar al supermercat s'ha convertit en una nova moda, i els petits carros plegables són cada cop més populars. Perquè el carro de la compra elegant, bonic i pràctic no només allibera les mans i les espatlles, sinó que també us fa estar a l'avantguarda de la moda.
Els carretons de mà plegables són actualment la primera opció per als productes nacionals de protecció del medi ambient. El seu aspecte substitueix gradualment les bosses de plàstic d'un sol ús i té els avantatges de l'oci, la practicitat i la protecció del medi ambient.
Carretó de mà plegable
| Nom | Carretó de mà plegable |
| Número de model | XJG8071 |
| Capacitat | 35L |
| Capacitat de càrrega | 15 KG |
| Mida de la cistella | 38*29*30 cm |
| Talla oberta | 42*36*90 cm |
| Mida de l'embalatge | 92 * 39 * 59 cm, 7 peces en un cartró |
| Contenidor | 925 peces en un 20GP, 2448 peces en un 40HQ |
| Material | Aliatge d'alumini |
| Roda | 140 mm, PP/EVA |
| MOQ | 300 unitats |
Aquest carro de mà plegable està fet de material d'alumini aerodinàmic, de manera que és molt durador i lleuger.
La part estesa del marc principal s'utilitza com a nansa, cosa que fa que sigui més fàcil d'empènyer i estirar.
Amb un volum de 35L, ofereix un espai adequat per portar diferents objectes. El disseny de la roda fa que sigui més còmode i que estalviï mà d'obra quan es mou i es transporta.
Només es necessita un segon per plegar i obrir, fàcil d'utilitzar.
Aquest carro es pot utilitzar per comprar, bugaderia, càmping salvatge, etc.

Característiques del carro de mà plegable
• Alta qualitat: la robusta estructura del marc d'alumini té resistència i durabilitat. Ve amb una bossa de tela Oxford impermeable desmuntable.
• Gran capacitat: la mida de la cistella és de 39*30*30cm, amb un volum de 35L, aquest carretó de la compra pot portar diversos productes, prou gran per a l'ús diari.
• Disseny còmode: el mànec està cobert d'escuma suau, ens pot protegir les mans quan l'utilitzem.
• Comoditat: el disseny plegable és fàcil de transportar o emmagatzemar. El marc plegable permet que el carro ocupi menys espai quan s'emmagatzema.
• Lleuger: el material és d'aliatge d'alumini, de manera que el carro és ultralleuger, només 1,5 kg, per la qual cosa és més adequat per a gent gran o nens.
• Multifuncional: és molt adequat per a les operacions diàries de queviures, compres, recollida de bugaderia o transport diari. També és molt adequat per agafar el metro o ràpidament a la botiga de queviures de la cantonada, delicatessen local, fleca o botiga de conveniència.
La nostra fàbrica

Etiquetes populars: carro plegable de mà, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, venda a l'engròs, barat, preu, a la venda
Un parell de
Carretó plegable plegable per a gent granSegüent
Carro plegable de compresEnviar la consulta










