Descripció
Paràmetres tècnics
El carro de la compra utilitari amb rodes té una gran capacitat de bossa. És especialment adequat per comprar als supermercats, viatjar i comprar productes. Sovint l'utilitzen persones que sovint aixequen objectes pesats i caminen per metro lleuger sense ascensors, passos elevats i a dalt. És encara més còmode d'utilitzar en terreny pla.
Aquest carretó de compres utilitari està fabricat amb material d'alumini aerodinàmic, de manera que és molt durador i lleuger. La part estesa del marc principal s'utilitza com a nansa, cosa que fa que sigui més fàcil d'empènyer i estirar.
Amb un volum de 35L, ofereix un espai adequat per portar diferents objectes. El disseny de la roda fa que sigui més còmode i que estalviï mà d'obra quan es mou i es transporta.
Només es necessita un segon per plegar i obrir, fàcil d'utilitzar.
Aquest carro es pot utilitzar per comprar, bugaderia, càmping salvatge, etc.
Detalls del producte
| Nom | Carro de la compra utilitari amb rodes |
| Número de model | XJG8075 |
| Capacitat | 35L |
| Capacitat de càrrega | 15 KG |
| Pes | 1,5 kg |
| Mida de la cistella | 39*30*30 cm |
| Talla oberta | 90,5*38*43,5 cm |
| Mida de l'embalatge | 86*40*62 cm, 10 unitats/cartró |
| Materia | aliatge d'alumini d'alta qualitat |
| Roda | 158 mm, PP/EVA |
| MOQ | 300 unitats |







Característiques del carro de la compra utilitari amb rodes
• Alta qualitat: la robusta estructura del marc d'alumini té resistència i durabilitat. Ve amb una bossa de tela Oxford impermeable desmuntable.
• Roda universal: la roda davantera es pot girar 360 graus i la direcció és convenient. La roda triangular d'acer inoxidable de la roda posterior pot passar per diversos terrenys de manera fàcil i suau.
• Comoditat: el disseny plegable és fàcil de transportar o emmagatzemar. El marc plegable permet que el carro ocupi menys espai quan s'emmagatzema.
• Multifuncional: és molt adequat per a les operacions diàries de queviures, compres, recollida de bugaderia o transport diari. També és molt adequat per agafar el metro o ràpidament a la botiga de queviures de la cantonada, delicatessen local, fleca o botiga de conveniència.
Avantatges del nostre producte
1. Aliatge d'alumini d'alta qualitat, mai s'oxida.
2. Accepteu el logotip i el paquet personalitzats.
3. ISO9001 per al servei postvenda de qualitat.
4. Qualitat d'exportació 100%, subministrament directe de fàbrica, més competitiu en el preu
Sobre nosaltres
1. Més de 20 anys d'experiència en la indústria de maquinari i carros de compra, excel·lent capacitat de producció. Nova fàbrica fundada a Anhui el 2019.
2. Equip de producte: màquina d'injecció de precisió, màquina d'estampació, màquina de reblons, màquina de prova de càrrega, màquina de prova de revestiment de sal, màquina de prova de duresa.
3. Equip R&D amb experiència, professional en 3D, renderització 2D, prototip i eines.
4. Principi de servei:" Amb el preu més raonable i serveis perfectes, per oferir els millors productes". Filosofia empresarial:"Professional, Integritat, Fiable"

Etiquetes populars: carro de compres utilitari amb rodes, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, venda a l'engròs, barat, preu, en venda
Un parell de
Carro plegable portàtilSegüent
Carretó de la compra plegableEnviar la consulta










