Descripció
Paràmetres tècnics
Ja sigui anant a la botiga de queviures, anant a la bugaderia o simplement transportant els vostres articles des del punt A fins al punt B, un carro plegable portàtil és una de les majors alegries dels habitants de la ciutat. Molts es refereixen afectuosament com a "carros de l'àvia", només porten una càrrega de queviures cap a i des de la botiga per adonar-se de la necessitat i la utilitat d'aquests carros. (Si alguna vegada has sentit que el teu braç es trencarà amb el pes que compres, ja saps de què parlo...) A mesura que els carros de la compra personals són cada vegada més populars, les noves innovacions al llarg dels anys els han fet més fàcils d'utilitzar i ara molts productes inclouen revestiments de bosses extraïbles, insercions cobertes i rodes per ajudar-vos a pujar a la planta superior d'una manera més elegant.
Detalls del producte
| Nom | carro plegable portàtil |
| Número de model | XJG8130 |
| Capacitat | 35L |
| Capacitat de càrrega | 50Kg |
| Mida de la cistella | 30* 40 * 31cm |
| Mida oberta | 34*59*44cm |
| Mida d'embalatge | 92 * 39 * 60cm, 7pcs en un cartró |
| Contenidor | 900pcs en un 20GP, 2400pcs en un 40HQ |
| Material | Aliatge d'alumini |
| Roda | 90mm, PP/PVC |

Disposa d'un carro plegable portàtil
• Disseny únic d'escalada: El carro plegable portàtil està equipat amb 3 rodes giratòries, especialment utilitzades per pujar escales. Les rodes fan que tingui un bon rendiment en diferents terrenys, com ara escales, herba, brutícia i grava.
• Super capacitat de càrrega: El marc plegable del carro està fabricat en aliatge gruixut d'alumini, resistent a l'oxidació i durador, i es pot utilitzar durant molts anys. Pot contenir articles pesats i de grans dimensions i pot transportar uns 50 quilograms d'articles.
• Polivalent: El carro plegable es pot utilitzar com a carretó de la compra, carretó de queviures, carretó de serveis públics quan compra, treballa o viatja.
• Emmagatzematge i muntatge convenients: l'ús de disseny plegable, emmagatzematge i espai de transport és molt petit. No es requereixen eines per al muntatge, fàcils d'operar per a tothom.
Avantatges de nosaltres
1. Oferim un servei en un sol pas, disseny, producció i envasat
2. Màxima qualitat, preu competitiu i bon servei
3. Rica experiència en disseny i fabricació de prestatges de visualització
4. Material respectuós amb el medi ambient, estructura duradora

Etiquetes populars: carro plegable portàtil, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, a l'engròs, barat, preu, en venda
Un parell de
Carro de mà plegableEnviar la consulta












