Descripció
Paràmetres tècnics
Carro per transportar queviures
Cansat d’arrossegar diverses bosses mentre viatja o compra? Aquest carretó metàl·lic plegable de 4 rodes és la solució perfecta. Utilitzeu aquest troilley de compres per guardar els braços i passejar des de la botiga de queviures.
Detalls del producte
| Nom | carro per transportar queviures |
| Model | XJG8078 |
| Capacitat | 109L |
| Capacitat de càrrega | 30 KG |
| Pes del carro | 4,6 KG |
| Mida cistella | 59 * 40,5 * 45 cm |
| Mida oberta | 103 * 54 * 58,5 cm |
| Mida de l’embalatge | 110 * 10 * 52 cm, 2 unitats / cartró; 870 unitats / 20 GP, 2360 unitats / 40HQ |
| MOQ | 870 unitats |
| Material | Tub de ferro amb recobriment de pintura |
| Roda | 240 mm / 130 mm; PP / EVA |







Avantatges del carro per transportar queviures
1. Gran capacitat: amb un volum de 109 litres, aquest carro de compra plegable pot transportar una gran quantitat de productes, una gran ajuda per a la nostra vida quotidiana.
2. Alta qualitat: l'estructura del marc d'acer inoxidable té resistència i durabilitat.
3. Roda giratòria: amb el disseny de quatre rodes amb eix, el carro plegable pot passar diversos terrenys fàcilment i sense problemes.
4. Comoditat: el disseny plegable és fàcil de transportar o emmagatzemar. El marc plegable permet que el carret ocupi menys espai quan s’emmagatzema.
5. Multifuncional: és molt adequat per a operacions diàries de compres, compres, recollida de bugaderia o transport diari. També és molt adequat per agafar el metro o ràpidament a la botiga de queviures de la cantonada, xarcuteria local, fleca o botiga de conveniència.
El nostre producte
Carro de la compra del supermercat, cistella de la compra, carro plegable, equipament logístic, rodes i rodes
Aplicació del producte
Amplificador d'automòbils, peces de motocicletes &; Accessoris, bosses, estoigs&lificador; Caixes, mobles, equips industrials &; Components, fabricació&lificador; Maquinària de processament, eines&lificador; Maquinari, equipament comercial.
El nostre certificat
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patent.
Equip de producció
1. Màquina d'injecció de precisió
2. Estampadora
3. Màquina de reblar
4. Màquina de proves de càrrega
5. Màquina de prova de revestiment de sal
6. Màquina de proves de duresa.
Mercat de producció
Amèrica del Nord, Amèrica del Sud, Europa, Sud-est asiàtic / Orient Mitjà, Àfrica, Àsia Oriental (Japó / Corea del Sud), Austràlia, Nacional


Etiquetes populars: carretó per transportar queviures, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, a l'engròs, barat, preu, per a la venda
Un parell de
Vagó per pujar escalesSegüent
Carro de la Compra PlegableEnviar la consulta











