Descripció
Paràmetres tècnics
Carro de la compra plegable
El carro de la compra plegable mesura 30*30*45cm, amb una capacitat de 42L, It
Proporciona l'espai suficient per portar tot tipus de material diari.
L'alçada només mesura 6cm quan es plega, molt fàcil d'emmagatzemar en qualsevol racó de casa teva.
Està fabricat en acer inoxidable d'alta qualitat, durador i fàcil de netejar, no s'oxida fins i tot després de molt de temps d'ús.
Quatre rodes de goma PP, fan que el carro sigui fàcil de rodar i molt silenciós.
Només es triga uns segons a obrir i plegar el carro, fàcil d'operar per a tothom.
Detalls del producte
| Nom | carro de la compra plegable |
| Model | XJG8067 |
| Capacitat | 42L |
| Capacitat de càrrega | 70KG |
| Pes de la cistella | 3KG |
| Mida de la cistella | 30*30*45cm |
| Mida oberta | 89*45*39cm |
| Mida de l'embalatge | 100*38*36 cm, 9pcs/cartró; 1842pcs/20GP, 4473pcs/40HQ |
| MOQ | 2090pcs |
| Material | Tub de ferro amb recobriment de pintura |
| Roda | 63mm/140mm; PP/PP,PVC |




Característiques del carro de la compra plegable
1. Capacitat adequada: Amb un volum de 42L, aquest carro de compres col·lapsable pot transportar varietat de mercaderies, una gran ajuda de la nostra vida quotidiana.
2. Alta qualitat: L'estructura del marc d'acer inoxidable té resistència i durabilitat.
3. Roda girat: Amb el disseny de quatre rodes amb eix, el carro plegable pot passar per diversos terrenys de forma fàcil i suau.
4. Comoditat: El disseny plegable és fàcil de transportar o emmagatzemar. El marc plegable permet que la cistella ocupi menys espai quan s'emmagatzema.
5. Multifuncional: És molt adequat per a operacions diàries de queviures, compres, recollida de bugaderia o transport diari. També és molt adequat per agafar el metro o ràpidament a la botiga de queviures de la cantonada, deli local, fleca o botiga de conveniència.
La nostra fàbrica:
Al maig de 1997, es va fundar Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
Al maig de 2002, es va fundar Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd.
Al febrer de 2006, va sol·licitar la marca 'TENG' a tot el món
Al juliol de 2008, es va aprovar el Certificat del Sistema Internacional de Qualitat ISO9001-2000.
Al maig de 2011, aprovar l'auditoria BV
Al març de 2017, va obtenir el certificat ROHS 2.0
Al setembre de 2019, Anhui Xingteng Logistics Equipment Co, Ltd va ser fundada
A l'agost de 2020, Xingteng va obtenir una altra patent d'invenció que va ser autoritzada per l'oficina de patents dels Estats Units.


Etiquetes populars: carretó de compres plegable, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, majorista, barat, preu, en venda
Un parell de
Carretó per portar queviuresEnviar la consulta











