Carro de la compra plegable
Descripció
Paràmetres tècnics
Carro de la compra plegable
Els carros de la compra plegables són actualment la primera opció per als productes nacionals de protecció del medi ambient. El seu aspecte substitueix gradualment les bosses de plàstic d'un sol ús i té els avantatges de l'oci, la practicitat i la protecció del medi ambient. L'aliatge d'alumini és un material ultralleuger, fàcil de transportar. El carro de la compra de plàstic té un aspecte bonic. El carro plegable de ferro és còmode i durador.
Aquest carro de la compra plegable de metall dissenyat per Jiaxing Xingjie Machinery s'està convertint en un estil de venda popular.
Detalls del producte
| Nom | carro de la compra plegable |
| Model | XJG8067 |
| Capacitat | 42L |
| Capacitat de càrrega | 70KG |
| Pes del carro | 3KG |
| Mida de la cistella | 30*30*45 cm |
| Talla oberta | 89*45*39 cm |
| Mida de l'embalatge | 100 * 38 * 36 cm, 9 peces / cartró; 1842pcs/20GP, 4473pcs/40HQ |
| MOQ | 2090 unitats |
| Material | Tub de ferro amb revestiment de pintura |
| Roda | 63 mm/140 mm; PP/PP, PVC |




Característiques del carro de la compra plegable
1. Capacitat adequada: amb un volum de 42L, aquest carro de la compra plegable pot portar una gran varietat de mercaderies, una gran ajuda de la nostra vida diària.
2. Alta qualitat: l'estructura del marc d'acer inoxidable té resistència i durabilitat.
3. Roda giratòria: Amb el disseny de quatre rodes amb eix, el carro plegable pot passar diversos terrenys amb facilitat i sense problemes.
4. Escuma suau al mànec, pot protegir les nostres mans quan utilitzeu el carro.
5. Conveniència: el disseny plegable és fàcil de transportar o emmagatzemar. És fàcil d'emmagatzemar'.
6. Multifuncional: és molt adequat per a les operacions diàries de queviures, compres, recollida de bugaderia, transport diari o càmping salvatge.
Sobre la nostra fàbrica
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. és una empresa moderna del grup formada per Jiaxing Xingteng Caster Co.,Ltd. i Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., que té investigació i desenvolupament independents, producció independent i equip de vendes independent.
En l'actualitat, l'escala comercial de l'empresa'està creixent dia a dia i els seus clients es troben a tot el món.

Etiquetes populars: carro de la compra plegable, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, venda a l'engròs, barat, preu, per a la venda
Un parell de
Carro de queviures plegableSegüent
Carro de la compra de metallEnviar la consulta











