Carro de queviures plegable pesat
Descripció
Paràmetres tècnics
Carro de queviures plegable de treball pesat
El carro de queviures plegable pesat està acabat amb recobriment de potència amb pintura d'alta qualitat, amb prou feines s'oxida. Amb una gran capacitat de 109L, pot portar la veritat dels articles. Les quatre rodes giratòries fan que el carro sigui fàcil d'estirar i empènyer, convenient per moure's i transportar-se. Només es triga un segon a plegar-se i obrir-lo, fàcil per al nostre emmagatzematge al cotxe o a l'armari de casa nostra quan no s'utilitza. Aquest carret de la compra plegable d'acer negre és una opció ideal en la nostra vida quotidiana de compres.
Detalls del producte
| Nom | carro de queviures plegable pesat |
| Model | XJG8078 |
| Capacitat | 109L |
| Capacitat de càrrega | 30KG |
| Pes de la cistella | 4.6KG |
| Mida de la cistella | 59*40.5*45cm |
| Mida oberta | 103*54*58.5cm |
| Mida de l'embalatge | 110 *10*52cm, 2pcs/cartró; 870pcs/20GP, 2360pcs/40HQ |
| MOQ | 870pcs |
| Material | Tub de ferro amb recobriment de pintura |
| Roda | 240mm / 130mm; PP/EVA |

Característiques del carretó de queviures plegable pesat
1. Estructura robusta: Utilitzem metall d'alta qualitat i robust, de manera que aquest carretó de queviures plegable es pot utilitzar durant molt de temps i amb freqüència.
2. Quatre rodes giratòries amb eix: Les rodes amb disseny d'eix fan que el carro sigui fàcil de rodar a les carreteres, estalviant mà d'obra.
3. Disseny plegable: La pràctica cistella de la compra fa que el transport i l'emmagatzematge siguin fàcils i sense preocupacions. Hem dissenyat el carro perquè sigui plegable i pla, de manera que no ocuparà molt espai.
4. Multifuncions: Aquest carretó no només s'utilitza per transportar articles des de botigues de bugaderia i queviures, sinó també per a equips d'acampada i eines de jardineria. S'utilitza àmpliament en documents d'oficina, maletes, aigua embotellada, proveïdors de cuina d'equips de platja.
La nostra fàbrica

Etiquetes populars: carro de queviures plegable pesat, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, a l'engròs, barat, preu, en venda
Un parell de
Petit carret de la compra plegable amb rodesSegüent
Cistella plegable de la compraEnviar la consulta











