Descripció
Paràmetres tècnics
El carro de la compra plegable és l'últim disseny de protecció del medi ambient modern, que és molt pràctic per anar a comprar, viatjar i comprar.
El disseny intern i extern és excel·lent. Els recolzabraços són forts i còmodes, i arrossegar un carro de la compra plegable per anar a comprar s'ha convertit en una moda. És còmode de portar i es pot plegar a casa per estalviar espai. És bonic i pràctic. No només es pot utilitzar per comprar, sinó que també es pot utilitzar com a armari convenient per a la roba, o fins i tot un carro d'equipatge de viatge.
El carretó de la compra plegable té un disseny únic, un estil nou i estalvi d'espai. Adequat per comprar al supermercat, viatjar, és' estalvia temps, estalvia mà d'obra, és bonic i net. Posseir un carretó de la compra fa que sigui còmode per a la vostra família i còmode per a vosaltres mateixos, fent-lo més agradable quan aneu a comprar.
Detalls del producte
| Nom | carro de la compra plegable jumbo |
| Model | XJG8078 |
| Capacitat | 109L |
| Capacitat de càrrega | 30KG |
| Pes del carro | 4,6 kg |
| Mida de la cistella | 59*40,5*45 cm |
| Talla oberta | 103*54*58,5 cm |
| Mida de l'embalatge | 110 * 10 * 52 cm, 2 peces/cartró; 870pcs/20GP, 2360pcs/40HQ |
| MOQ | 870 unitats |
| Material | Tub de ferro amb revestiment de pintura |
| Roda | 240 mm/130 mm; PP/EVA |







Característiques del carro de la compra plegable jumbo
1. Alta qualitat: l'estructura del marc d'acer inoxidable té resistència i durabilitat.
2. Gran espai, aspecte elegant i generós, color brillant, fort i durador.
3. Plegable, estalviant espai i fàcil de transportar.
4. Amb rodes de PVC, alleujar el molest problema del soroll de les rodes del carro de la compra.
5. De moda i còmode, fàcil de comprar! És especialment indicat per a persones de mitjana edat i gent gran. Pot evitar lesions als canells, les espatlles i la columna lumbar causades per portar objectes pesats durant la compra i la compra.
6. Multifuncional: és molt adequat per a les operacions diàries de queviures, compres, recollida de bugaderia o transport diari. També és molt adequat per agafar el metro o ràpidament a la botiga de queviures de la cantonada, delicatessen local, fleca o botiga de conveniència.
Aplicació del carro de la compra plegable jumbo
Caixa de la compra: s'utilitza convenientment al supermercat o al mercat d'agricultors', per portar verdures, coses, etc.
Recollida de roba: portar roba fàcilment
A l'aire lliure: per acampar salvatge, porteu diverses coses, fa que la vostra vida a l'aire lliure sigui més còmoda i còmoda.
Viatjar: es pot utilitzar com a equipatge, porta els teus objectes diaris
La nostra fàbrica
1. Més de 20 anys d'experiència en la indústria de maquinari i carros de compra, excel·lent capacitat de producció. Nova fàbrica fundada a Anhui el 2019.
2. Equip de producte: màquina d'injecció de precisió, màquina d'estampació, màquina de reblons, màquina de prova de càrrega, màquina de prova de revestiment de sal, màquina de prova de duresa.
3. Equip R&D amb experiència, professional en 3D, renderització 2D, prototip i eines.
4. Principi de servei:" Amb el preu més raonable i serveis perfectes, per oferir els millors productes". Filosofia empresarial:"Professional, Integritat, Fiable"


El nostre certificat
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patent.


Etiquetes populars: carro de la compra plegable jumbo, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, venda a l'engròs, barat, preu, en venda
Un parell de
Carro petit plegable amb rodesEnviar la consulta











