Descripció
Paràmetres tècnics
Carretó utilitari per escalar escales
Esteu cansats de transportar-vos amb moltes bosses a les mans i als braços quan aneu de compres o de viatge? Estàs cansat de pujar les escales mentre portes les bosses a les mans quan tornes de les compres del supermercat? El carretó utilitari per escalar escales produït per Jiaxing Xingjie Machinery pot fer que la vostra vida sigui molt diferent.
Cartutx d'escalada Thestair fabricat en polipropilè d'alta qualitat, resistent, lleuger i flexible, capaç de carregar-se amb matèries de 50 kg.
Detalls del producte
| Nom | Carretó utilitari per escalar escales |
| Número de model | XJG8122-1 |
| Capacitat | 52L |
| Capacitat de càrrega | 50 KG |
| Pes | 5,66 kg |
| Mida cistella | L41 * W35 * H36,5 cm |
| Mida oberta | L47 * W41 * H41,5 cm |
| Mida de l’embalatge | L42 * W42 * H12 cm, 1 PC / cartró. 1200 PCS en 20GP, 2950 PCS en 40HQ |
| Material de la cistella | Plàstic PP |
| Material de la vareta | ferro |
| Roda | rodes enfiladisses d'escales, 38mm / 75mm, PP / TPE, PP / PU |
| Logotip | Accepteu el logotip personalitzat |



Característiques
1. Plegable, fàcil d'emmagatzemar i estalvia espai
2. Pot ser rodant, fàcil de rodar, sense esforç
3. Pot estar assegut, pot descansar mentre compra cansat.
4. Rodes enfiladisses, mai cansades en pujar les escales amb coses pesades
5. Multifuncional, es pot utilitzar per a compres de supermercats, viatges, càmping salvatge, camió de cotxes, paquet de transport, etc.
Aplicació
1. caixa de compres, utilitzat convenientment al supermercat o al mercat agrícola, transportant verdures, productes, etc.
2. Seient de l'eina, pot descansar quan estigui cansat de comprar
3. Exterior: per acampar salvatge, no només transportar coses, també pot actuar com a taula, seient, fer que la vostra vida a l'aire lliure sigui més còmoda i còmoda.
4. Emmagatzematge de cotxes: posat al cotxe, pot emmagatzemar diferents coses, fer que el cotxe sigui net i ordenat.


Rodes universals

Sobre la nostra fàbrica
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. és una empresa moderna del grup formada per Jiaxing Xingteng Caster Co., Ltd. i Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., que té investigació i desenvolupament independents, producció independent i equip de vendes independent.
Principals activitats: disseny, desenvolupament i venda de diversos carros de supermercats, equips logístics, cistelles de compres de plàstic, tancaments de maquinari personalitzats, coixinets, rodes, motlles de metall, motlles d'injecció i altres productes.
Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., establerta el 2019, principalment dissenya, produeix i ven diversos tipus d’equips logístics, carros de compra plegables.
Actualment, l’escala comercial de la companyia&creix dia a dia i els seus clients són a tot el món. Ha guanyat la confiança de clients nacionals i estrangers amb bona reputació.

Etiquetes populars: carretó utilitari d'escalada d'escales, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, a l'engròs, barat
Enviar la consulta











